Dynamics 365 Business Center – Baza wiedzy

Więcej informacji na naszym blogu: http://www.dynamicsdc.com/pl/blg

Pobierz materiały o Business Central

Dowiedz się więcej o licencjonowaniu Dynamics 365 Business Central.

Po wypełnieniu formularza na Twój adres email zostanie wysłany plik z katalogiem "Przewodnik po licencjach" oraz jedno wydanie naszego newslettera o nowościach w świecie Dynamics NAV/Dynamics Business Central (jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł w łatwy sposób uruchomić jego stałą subskrypcję). Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać niechcianych wiadomości, bo nikt tego nie lubi. Przetwarzającym Twoje dane jest firma Dynamics Development Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. J. Dąbrowskiego 30. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności (czytaj więcej).

Po wypełnieniu formularza na Twój adres email zostanie wysłany plik z katalogiem "Przewodnik po funkcjonalnościach" oraz jedno wydanie naszego newslettera o nowościach w świecie Dynamics NAV/Dynamics Business Central (jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł w łatwy sposób uruchomić jego stałą subskrypcję). Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać niechcianych wiadomości, bo nikt tego nie lubi. Przetwarzającym Twoje dane jest firma Dynamics Development Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. J. Dąbrowskiego 30. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności (czytaj więcej).

Po wypełnieniu formularza na Twój adres email zostanie wysłany plik z katalogiem "Wymagania systemowe" oraz jedno wydanie naszego newslettera o nowościach w świecie Dynamics NAV/Dynamics Business Central (jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł w łatwy sposób uruchomić jego stałą subskrypcję). Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać niechcianych wiadomości, bo nikt tego nie lubi. Przetwarzającym Twoje dane jest firma Dynamics Development Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. J. Dąbrowskiego 30. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności (czytaj więcej).

Po wypełnieniu formularza na Twój adres email zostanie wysłany plik z katalogiem "NAV 2017 vs Business Central" oraz jedno wydanie naszego newslettera o nowościach w świecie Dynamics NAV/Dynamics Business Central (jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł w łatwy sposób uruchomić jego stałą subskrypcję). Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać niechcianych wiadomości, bo nikt tego nie lubi. Przetwarzającym Twoje dane jest firma Dynamics Development Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. J. Dąbrowskiego 30. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności (czytaj więcej).